Aktualności Aktualności

W dniu 6.06.2023 została uruchomiona nowa strona informacyjna Portalu Leśno-Drzewnego

Od dnia 6 czerwca 2023 roku strona informacyjna Portalu Leśno-Drzewnego jest dostępna pod adresem https://drewno.lasy.gov.pl.

Nowa strona zawiera wszystkie informacje dotychczasowej strony PLD. Wprowadzono zmiany dotyczące wyglądu i funkcjonalności tak by znacznie usprawnić korzystanie z platformy a przede wszystkim ułatwić dostęp do niezbędnych informacji. Nowa Strona informacyjna PL-D  to początek modernizacji platform sprzedaży drewna Lasów Państwowych.

Jedną z istotniejszych zmian jest responsywność strony. Nowa strona informacyjna PLD został zoptymalizowany pod kątem różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z platformy bez względu na to, jakie urządzenie posiadają. Optymalizacja pod kątem mobilności znacznie ułatwi dostęp do informacji, zwłaszcza gdy użytkownicy są w podróży lub korzystają z urządzeń mobilnych w terenie.

Poprzez wprowadzenie zmian wizualnych, funkcjonalnych i optymalizację pod kątem mobilności, PLD staje się jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

Zachęcamy do korzystania!