Biuro ZILP w Sękocinie Starym Biuro ZILP w Sękocinie Starym

Siedziba Zakład Informatyki Lasów Państwowych
Zakład Informatyki Lasów Państwowych
+48 22 270 71 00, IP: 1828100
fax + 48 22 468 09 51

Sękocin Stary,
ul. Leśników 21C
05-090 Raszyn

NIP: 728-251-13-00

Dyrektor
Piotr Smiatacz
IP 1828121

DL- Samodzielne stanowisko ds. utrzymania i rozwoju aplikacji LAS

Tadeusz Marx
Architekt rozwiązań informatycznych w Zakładzie Informatyki Lasów Państwowych

DC - Samodzielne stanowisko ds. controllingu i wdrażania procedur ITIL

Agnieszka Krokowska
Specjalista ds. controllingu i wdrażania procedur ITIL
Tel.: +48 885 150 177

DM - Samodzielne stanowisko ds. modelowania procesów zachodzących w leśnictwie

Rafał Łopatka
Specjalista ds. modelowania procesów zachodzących w leśnictwie

DK - Księgowość, kadry i administracja

Jolanta Więciorek
Główny Księgowy
Tel.: IP: 1828611, +48 22 270 71 11, + 48 600 205 281
Hubert Mierzejewski
Starszy specjalista ds. kadr i płac
Tel.: IP: 1828612, +48 22 270 71 12, + 48 600 205 298
Dominika Zdziebczyńska-Dobrzyńska
Specjalista ds. finansowo-księgowych
Tel.: IP: 1828613, +22 270 71 13,+ 48 603 205 924
Marta Toczko
Specjalista ds. administracyjno-księgowych
Tel.: IP: 1828614, +22 270 71 14, + 48 605 205 839
Magdalena Sznurowska-Cymerman
Starsza księgowa
Tel.: IP: 1828614, +48 607 610 885
Beata Cichowicz
Starsza księgowa
Tel.: + 48 607 310 470
Adrianna Szlassa
Księgowy
Tel.: +48 885 150 168

K - Kancelaria i BHP

Dorota Żurek
p.o. specjalisty ds. BHP
Tel.: IP: 1828100, +48 270 71 00, +48 885 150 170

DZ - Zespół ds. zamówień publicznych

Daniel Imieliński
Kierownik zespołu ds. zamówień publicznych
Tel.: IP: 1828170,+48 22 270 71 40, + 48 600 205 292
Szymon Bulwan
Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Tel.: IP: 1828171,+22 270 71 41, +48 600 205 294
Paulina Zajkowska
Starszy Referent
Tel.: +48 605 205 884
Michał Lachowski
Specjalista ds. zamówień publicznych

ZI - Zespół ds. utrzymania infrastruktury teleinformatycznej i bezpieczeństwa systemów informatycznych

Piotr Murawski
Kierownik zespołu ds. utrzymania infrastruktury teleinformatycznej i bezpieczeństwa systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828570,+48 666 498 999

ZB - Zespół ds. budowy systemów informatycznych

Marcin Olejniczak
Kierownik zespołu ds. budowy systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828553; +48 22 270 71 53, + 48 668 521 398

ZW - Zespół ds. projektowania i wdrażania systemów informatycznych

Michał Dobrzyński
Kierownik zespołu ds. projektowania i wdrażania systemów informatycznych
Tel.: +22 270 71 81; +48 885 150 171, IP: 1828581
Mariusz Dobrowolski
Analityk systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828560, +48 600 205 284
Justyna Makowska
Projektant systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828583, +48 22 270 71 83, +48 600 205 289
Ewa Styczewska
Specjalista ds. testów i wdrożeń
Tel.: IP: 1828587; +22 270 71 87, +48 603 205 675
Katarzyna Derek
Specjalista ds. testów i wdrożeń oprogramowania
Tel.: IP: 1828586, + 22 270 71 86; + 48 669 504 540
Cezary Godziszewski
Specjalista ds. projektów rozwojowych
Tel.: IP: 1828588; +22 270 71 88; +48 600 205 295
Maria Surewicz-Żurawel
Specjalista ds. Leśnej Mapy Numerycznej
Tel.: IP: 1828585, +22 270 71 85;
Adam Rybicki
Analityk systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828580, +48 22 270 71 80, +48 607 310 393
Adrian Chmilowski
Analityk systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828582, +48 22 270 71 82, +48 885 150 169
Łukasz Celeda
Starszy referent

ZU - Zespół ds. utrzymania systemów informatycznych

Teresa Lach
Kierownik zespołu ds. utrzymania systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828590, +48 22 270 71 90, +48 600 205 291
Marta Płużyczka
Specjalista ds. prowadzenia projektów
Tel.: IP: 1828592, +48 22 270 71 92, +48 600 205 282
Katarzyna Maroszek
Specjalista ds. Danych Stałych Globalnych SILP
Tel.: IP: 1828595, +48 22 270 71 95, +48 885 150 167
Michał Cofalski
Starszy specjalista ds. analiz biznesowych
Tel.: IP: 1828594, +48 22 270 71 94, +48 600 205 297
Michał Kowalski
Starszy specjalista ds. KCIK
Tel.: IP: 1828596, +48 22 270 71 96, +48 600 238 963
Łukasz Sawa
Specjalista ds. stron internetowych
Tel.: IP: 1828597, +48 22 270 71 97, +48 603 205 384
Piotr Szwarc
Starszy referent
Tel.: IP: 1828593; +22 270 71 93; +48 603 201 022
Tomasz Stankiewicz
Specjalista ds. utrzymania systemów informatycznych
Tel.: IP: 1828598; + 22 270 71 98; +48 603 205 220
Bartosz Zabłocki
Specjalista ds. administracji SILP
Tel.: IP: 1828591, +48 22 270 71 91, +48 605 502 545

Zespół ds. serwisu merytorycznego Systemu Informatycznego Lasów Państwowych

Krzyżanowski Jacek
Przewodniczący
Tel.: 523817380
Falkowska-Flak Krystyna
Członek
Tel.: 468310175
Górka Wojciech
Członek
Tel.: 876419002
Hoffer Irena
Członek
Tel.: 914328780
Jaskólski Marek
Członek
Tel.: 601627606
Kędziora Elżbieta
Członek
Tel.: 881081468
Kielar Krzysztof
Członek
Tel.: 134373934
Linhard Stanisława
Członek
Tel.: 915790950
Olejnik Ewa
Członek
Tel.: 943512517
Pranke Wojciech
Członek
Tel.: 600221122
Wielkowska Celina
Członek
Tel.: 297429526
Zeller Marek
Członek
Tel.: 227845636

Zespół ds. leśnej mapy numerycznej oraz oprogramowania urządzeniowego Lasów Państwowych

Majsterkiewicz Krzysztof
Przewodniczący
Tel.: 326094574
Brak Andrzej
Członek
Tel.: 510068611
Kyc Piotr
Członek
Tel.: 713771709
Pardus Wojciech
Członek
Tel.: 583212224
Rząsa Leszek
Członek
Tel.: 616684484
Witosza Witold
Członek
Tel.: 794734006

Zespół ds. budowy, utrzymania i rozwoju elektronicznego systemu sprzedaży drewna w Lasach Państwowych

Kuliński Sławomir
Przewodniczący
Tel.: 583212269
Dudek Arkadiusz
Członek
Tel.: 326094561
Dzięgielewska Katarzyna
Członek
Tel.: 426317952
Mendyk Michał
Członek
Tel.: 672124844
Paul Tomasz
Członek
Tel.: 616684465
Pelcner Marcin
Członek
Tel.: 612971349
Pieńkos Leszek
Członek
Tel.: 914328778
Rojek Przemysław
Członek
Tel.: 895210152
Sobol Tomasz
Członek
Tel.: 126305217
Świca Tomasz
Członek
Tel.: 815327031

Zespół ds. wdrożeń i rozwoju informatycznych narzędzi biznesowych Lasów Państwowych

Winkowski Modest
Przewodniczący
Tel.: 616684470
Filochowska Elżbieta
Członek
Tel.: 692440642
Filoda Jan
Członek
Tel.: 672551825
Kowalczyk Hubert
Członek
Tel.: 914328782
Matuszak Krzysztof
Członek
Tel.: 612936425

Zespół ds. aplikacji mobilnych oraz informatyzacji stanowiska leśniczego

Andrzejewski Artur
Przewodniczący
Tel.: 583212297
Dańczyszyn Andrzej
Członek
Tel.: 296795221
Fabrowski Michał
Członek
Tel.: 616684472
Gubała Michał
Członek
Tel.: 603880282
Kuczyński Przemysław
Członek
Tel.: 943726373
Rutkowski Marcin
Członek
Tel.: 600071989
Szczygielski Paweł
Członek
Tel.: 857312870
Włodarczak Maciej
Członek
Tel.: 618137791

Zespół ds. serwisu technicznego systemu informatycznego (wsparcie techniczne)

Szetela Paweł
Przewodniczący
Tel.: 684558559
Lach Marcin
Członek
Tel.: 583212293
Mankiewicz Tomasz
Członek
Tel.: 672124844
Mańkowski Tomasz
Członek
Tel.: 914328725